Współpracujemy ze znaną na światowym rynku kliniką zatrudniającą wyłącznie specjalistów z ogromnym doświadczeniem.
Wysoko wyspecjalizowany personel oraz setki zadowolonych klientów zarówno z europy, jak i z całego świata gwarantują usługi na najwyższym poziomie.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, stąd dbałość o wysoką jakość usług.
W odróżnieniu od innych placówek nasi fachowcy specjalizują się w pracochłonnej, ale najbardziej efektywnej metodzie, jaką jest FUE. Codziennie wykonywanych jest kilka takich zabiegów.
Zobacz film z naszego wyjazdu:

Referencje

Jestem całkowicie zadowolony z usług

Jestem całkowicie zadowolony z usług kliniki! Starają się dać maksymalnie możliwą gęstość, podczas gdy inne placówki nie byłyby chętne do włożenia w podobny zabieg aż tyle wysiłku. Koordynator, jak i cały zespół dali z siebie to co najlepsze. Czułem, że wszyscy są zadowoleni ze swojej pracy, przez co skupiają się na wyniku, a nie liczeniu godzin. Minęły zaledwie cztery dni, a ja jestem absolutnie zaskoczony rezultatem zabiegu! Naturalny wygląd, a gęstość przeszczepów tak duża, jak to tylko możliwe. Precyzja chirurga była imponująca. Szukałem najlepszych i dobrze trafiłem. Bardzo rozsądna cena to dodatkowy bonus, w tym transfery i hotel. Polecam!
Konrad

Świetnie się spisali

Całość na pięć gwiazdek! Niesamowite wyniki. Polecam każdemu zainteresowanemu podobnym zabiegiem. W moim przypadku konieczna jest druga sesja, dlatego pojadę tam znowu. Lekarz był przyjazny i po przeanalizowaniu cen w innych klinikach wyszło tanio i skutecznie.
Wszyscy byli bardzo przyjaźni, a chirurdzy naprawdę świetnie się spisali. Chciałbym tam znowu pojechać... Klinika była bardzo czysta, a personel ciągle się mną opiekował, kiedy byłem na stole operacyjnym.
Polecam, odzyskajcie włosy tam gdzie ich miejsce :)
Czesiek