Otrzymujesz od nas najlepszą ofertę podczas całego procesu ulepszenia wyglądu.

Wysoko wyspecjalizowany personel oraz setki zadowolonych klientów zarówno z europy, jak i z całego świata gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, stąd dbałość o wysoką jakość usług.

Jedna metoda, stała cena, maksymalna gęstość

W odróżnieniu od innych firm oferujemy jedną, korzystną cenę za maksymalną gęstość przeszczepionych włosów. Placówki na rynku polskim oferujące usługi przeszczepu włosów skupiają się głównie na kolizyjnej, starszej metodzie FUT.
Mimo słabej efektywności tej metody firmy te uzależniają swoją cenę od liczby przeszczepów mieszków włosowych (graftów), których opłata waha się od 5 do 12 złotych za graft.
U nas koszt NIE jest uzależniony od liczby przeszczepionych włosów. Nowa metoda FUE pozwala na przeszczep nawet do 4,5 tysiąca mieszków włosowych podczas jednej operacji.

Podczas tylko jednego zabiegu otrzymasz największą dostępną gęstość włosów.

PAKIET PODSTAWOWY

Najlepsza cena

Dostajesz od nas komplet informacji i zostajesz skontaktowany z przedstawicielem kliniki celem ustalenia terminu przeszczepu. Rozliczasz się bezpośrednio z kliniką w gotówce na miejscu. Po ustaleniu terminu samodzielnie zajmujesz się rezerwacją biletu oraz gwarantujesz sobie transport do i z lotniska w Polsce.

Po przylocie na miejsce zostaniesz odbrany przez przedstawiciela Kliniki. Przez okres trzech dni podczas których nastąpi przeszczep masz zagwarantowany hotel i specjalnie przygotowane posiłki.

CENA PAKIETU PODSTAWOWEGO TO TYLKO: 2190 euro 1950 euro.

Promocyjna cena obowiązuje do końca roku.

PAKIET ROZSZERZONY

Pełna opiekaTen pakiet polecamy wszystkim, którzy cenią sobie kompleksowość usług. Mają Państwo do dyspozycji swojego osobistego opiekuna, który będzie towarzyszył i opiekował się podczas całego procesu przeszczepu. Przekażemy wszystkie istotne informacje. Zajmiemy się rezerwacją biletów oraz kontaktami z kliniką. Ustalimy najdogodniejszy środek podróży aby maksymalnie skórcić czas przejazdów oraz zadbać o jak najatrakcyjniejszą cenę.CENA PAKIETU ROZSZERZONEGO TO: 2790 euro 2450 euro plus koszty podróży Klienta*

Promocyjna cena obowiązuje do końca roku.* dokładna cena jest zależna od rodzaju wybranego lotu oraz sposobu dotarcia do lotniska.

3 dniowy proces

Oferowana przez nas usługa obejmuje kompleksową opiekę nad pacjentem poprzez przydzielenie mu opiekuna na czas trwania wyjazdu.

Trzydniowy wyjazd składa się z następujących etapów:
 1. Dojazd do lotniska
 2. Przelot
 3. Dojazd do czterogwiazdkowego hotelu
 1. Śniadanie w hotelu (szwedzki stół)
 2. Transport do kliniki
 3. Konsultacja z lekarzem
 4. Pobieranie mieszków włosowych
 5. Obiad
 6. Otwieranie kanałów włosowych w miejscach łysienia
 7. Przeszczep włosów
 8. Transport do hotelu
 1. Śniadanie w hotelu (szwedzki stół)
 2. Dojazd do kliniki
 3. Zmiana opatrunku, konsultacja z lekarzem
 4. Dojazd do lotniska
 5. Przelot
 6. Podróż do domu

Pakiet Rozszerzony obejmuje

01
Transport pacjenta do miejsca zabiegu.
02
Trzydniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu.
03
Dwa śniadania w hotelu, obiad w klinice.
04
Ubezpieczenie pacjenta.
05
Transplantacja:
 • konsultacja z lekarzem
 • badanie krwi
 • przeszczep włosów
 • regeneris, inaczej PRP (Platelet Rich Plasma)*
 • środki medyczne do stosowania po zabiegu
06
Całkowitą, trzydniową opiekę nad pacjentem dzięki przydzielonemu opiekunowi.
*Renegenris to specjalna metoda biostymulacji komórek oparta na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego. Osocze uzyskiwane jest z krwi pacjenta, którą poddaje się odwirowaniu.

Dla chętnych

Oferujemy zwiedzanie podczas pierwszego dnia pobytu. Jest to jedyny dzień podczas którego można skorzystać z tej możliwości. Plan zwiedzania zostanie ustalony indywidualnie po podpisaniu umowy. Wybór opcji zwiedzania nie wpływa na cenę Pakietu.

Galeria z wyjazdu

Poniżej można zobaczyć zdjęcia z trzydniowego procesu wyjazdu.

Klinika

Poniżej zdjęcia naszej zagranicznej kliniki. Szczegółowe informacje o klinice zostaną przekazane osobie zainteresowanej po kontakcie z nami.

Hotel

Poniżej zdjęcia hoteli z którymi współpracujemy.